top of page
pozadí pásu Route 66 copy-min.jpg
DSC_3566-min.jpg
Program

PROGRAM

 datum                                   odjezd z                                              noc v                                      

10. 10.                                     ODLET PRAHA                                LAS VEGAS (NV)               

11. 10.                                       LAS VEGAS                                      LAS VEGAS

12. 10.                                      LAS VEGAS                                      KINGMAN                                

(KONCERT KINGMAN - SPORTSMAN’S CLUB)

13. 10.                                      KINGMAN                                         FLAGSTAFF (AZ)                 

(PŘES GRAND CANYON)

14. 10.                                      FLAGSTAFF                                     GALLUP                                

(PŘES PETRIFIED FORES)

15. 10.                                      GALLUP                                             SANTA ROSA                    

16. 10.                                      SANTA ROSA                                    AMARILLO (TX)     

(KONCERT AMARILLO - SKOOTERZ BAR & GRILL)

17. 10.                                       AMARILLO                                       OKLAHOMA CITY (OK)

18. 10.                                      OKLAHOMA CITY                          TULSA   

 (KONCERT tulsa - whitter bar)

19. 10.                                      TULSA                                                SPRINGFIELD (MO)      

20. 10.                                     SPRINGFIELD                                 ST. LOUIS   

 (KONCERT WAYNESVILLE - HOOPERS BAR)

21. 10.     ODLET ST. LOUIS                                                                                                        

Den 1
carriage_house_las_vegas_hotel.1024x672-srcset.jpg

Den 1 - 10. 10. 2023

odlet do Las Vegas

Odlétáme v 6:35 z Krakova s přestupem v Amsterdamu. V Las Vegas přistaneme ve 13.35. Po příletu vyzvedneme dodávky a přesuneme se do hotelu. Po ubytování volný program.

mapa Krakow Las Vegas-min.jpg
letiště Las Vegas.jpg

Letiště Las Vegas

Den 2
Las Vegas Nevada City Landscape Stock Photo.jpg

Den 2 - 11. 10. 2023

Las Vegas

Volný den v Las Vegas. Pro zájemce můžeme zorganizovat výlet do Údolí smrti.

vitaci-znacka-v-las-vegas-duha127-1024x683.jpg

Las Vegas je s přehledem největším městem státu Nevada, žije v něm přes šest set tisíc obyvatel. Nevada je nejsušším americkým státem, takže Las Vegas je tak trochu oázou uprostřed Mohavské pouště. Kdo má rád sauny, určitě mu bude podnebí vyhovovat. Teploty se totiž dostanou i na 50 stupňů Celsia. Samozřejmě jako v každé poušti se pak v noci extrémně ochladí a můžeme pak klepat kosu v teplotách pod nulou. Stát se také vyznačuje významnou produkcí zlata a stříbra.

Co dělat v Las Vegas?

Las Vegas je jedno z nejznámějších měst na světě a je to centrum zábavy, hazardu a luxusu. Pokud se chystáte navštívit tuto městskou oázu v Nevadě, určitě byste měli zvážit následující tipy na to, co vidět a zažít.

  1. The Strip je hlavní turistickou atrakcí Las Vegas a je to asi 7,5 km dlouhá silnice, která je lemována největšími hotelovými a kasinovými komplexy na světě. Najdete zde nejznámější kasina jako je Bellagio, Caesars Palace, The Venetian, MGM Grand a mnoho dalších. Nezapomeňte si prohlédnout jejich luxusní interiéry a nádhernou fontánu před hotelovým komplexem Bellagio.

  2. Fremont Street je historická část města a nachází se na severu města. Můžete si zde prohlédnout nejstarší kasina a hotelové komplexy, jako je například Golden Nugget. Ale to, co Fremont Street odlišuje od The Strip, je strop z LED světel, který vytváří spektakulární světelnou show.

  3. Hoover Dam – Když se chcete trochu odpočinout od všeho toho blázince v Las Vegas, navštivte Hooverovu přehradu. Nachází se asi hodinu jízdy autem od města a je to nejvyšší betonová hráz v Severní Americe. Můžete si prohlédnout impozantní přehradu, projet se lodí po jezeře nebo si udělat krátkou procházku v okolním národním parku.

  4. Shark Reef Aquarium – Pokud máte rádi podmořský svět, neváhejte navštívit Shark Reef Aquarium v hotelovém komplexe Mandalay Bay. Toto akvárium je domovem pro více než 2 000 mořských živočichů, včetně žraloků, rejnoků, piran a mnoho dalších. Můžete si zde dokonce zaplavat s delfíny nebo se vydat na noční prohlídku akvária.

  5. Neonové muzeum je unikátní muzeum v Las Vegas, které se nachází v bývalém skladišti neonových reklamních panelů. Muzeum vám představí historii neonových reklam, které byly kdysi významnou součástí města. Můžete si prohlédnout různé kousky od starých reklamních panelů až po moderní umělecká díla z neonu.

  6. Bellagio Conservatory & Botanical Gardens – Máte rádi květiny a zahradničení? Tak to navštivte toto místo v hotelovém komplexe Bellagio. Skleník a zahrada se nachází v hotelu a je zdarma otevřen pro veřejnost. Každý měsíc se zde mění tematická výzdoba, takže se vám vždy nabídne něco nového.

  7. Cirque du Soleil je světově proslulá cirkusová show, která vystupuje v několika hotelových komplexech v Las Vegas. Každá show je založena na jiném tématu a nabízí vám neuvěřitelné akrobatické výkony, taneční vystoupení a umělecké prvky.

  8. Eiffelova věž v Paris – Pokud chcete zažít kousek Paříže, navštivte hotelový komplex Paris Las Vegas a vystoupějte na Eiffelovu věž. Tato replika slavné pařížské věže vám nabídne krásné výhledy na The Strip a můžete si zde dokonce rezervovat stůl v restauraci na vrcholu věže.

Photo-of-Las-Vegas-Downtown-1920x1280.jpg

Den 3 - 12. 10. 2023

Las Vegas - Kingman

Z Las Vegas ráno vyrazíme na kalifornské město Needles. Přes Colorado River překročíme hranice státu Arizona. Zastavíme se v bývalém zlatokopeckém městečku Oatman, poté nádhernými serpentinami přejedeme průsmyk Sitgraves Pass a sjedeme (opět serpentinami) až do města Kingman. Zde je naplánováno první vystoupení Dogy v naprosto klasickém a vyhlášeném baru Sportsman’s Pub.

bottom of page